Особливості:
- Потужний і надійний бетонний вібратор (віброущільнювач)
- Металевий корпус редуктора
- Електронний пристрій захисного вимкнення
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1200 Вт
- Кількість обертів: 4200 об/хв
- Довжина трансмісійного вала: 1500 мм
- Діаметр трансмісійного вала: 35 мм
Комплектація
- вібратор із пристосуванням захисту
- трансмісійний вал (вібронаконечник) 1.5 метра
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Германия |
| Діаметр вібронаконечника | 35 мм |
| Частота обертання | 4200 об./хв |
| Довжина гнучкого вала | 1.5 м |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴






