Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 500 Вт
- Кількість ходів штока: 2000 об/хв
- Товщина листа (легована сталь): 1,2 мм
- Товщина листа (м'яка сталь): 1,6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴




