Болгарка Kraissmann 1050 KWS 125E оснащується відрізним або шліфувальним 125мм колом і використовується в шліфувальних та відрізних роботах з металу, каменю або цегли. Ротор болгарки виконаний у металевому корпусі, при його виробництві використовувалася виключно мідна обмотка. Особливістю моделі з маркуванням "Е" є функція регулювання обертів.
Особливості:
- Потужна й надійна кутова шліфмашина з ергономічною рукояткою для роботи без стомлення, зокрема над головою
- Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Регулювання швиткості обертання для пристосування для будь яких завдань
- Захисний кожух, що фіксується із захистом від провертання
Комплектація:
- кутова шліфмашина
- захисний кожух
- зйомна рукоятка
- ключ для фіксації диску
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.6 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴





