Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 750 Вт
- Діаметр точильного каменю: 250 мм
- Товщина точильного каменю: 25 мм
- Посадковий діаметр: 16 мм
- Холостий хід: 2950 об/хв
- Вага: 22 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Матеріалу заточного диска | Абразивный камень |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 22 кг |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 25 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴




