Відрізний верстат (металоріз) KRAISSMANN 2450 MTM 355 призначений для різання труб і заготовок з металів різної породи при максимальній глибині пропилу - 120 мм. Заготівля може бути зафіксована в лещатах під кутом -30° до 45°. Потужний електродвигун верстата зберігає високі оберти навіть за дуже високого навантаження. Надійний металевий кожух захищає від осколків та іскор. Заміна відрізного диска відбувається легко, завдяки фіксації шпинделя.
Особливості:
- Пряма редукторна передача
- Потужний і надійний електродвигун
- Міцна і стійка станина
- Проста заміна диска
- Надійний захисний кожух
Характеристика:
- Напруга/частота: 230/50 Гц
- Потужність: 2450 Вт
- Кількість обертів: 3900 об/хв
- Діаметр відрізного диска: 355 мм
- Макс. глибина пропилу: 119 мм
Комплектація:
- Металоріз KRAISSMANN 2450 MTM 355
- Відрізний диск
- Ключ для заміни диска
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 119 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴






