Пила ланцюгова електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405 - чудовий вибір для облаштування та облагородження вашої ділянки.
Особливості:
- Сучасний дизайн, зручність в обслуговуванні
- Ергономічна передня і задня рукоятки
- Автоматичне змащення ланцюга
- Поперечне розташування мотора
Комплектація:
- Пила ланцюгова електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405
- Пильна шина
- Пиляльний ланцюг
- Ключ
- Захисний чохол для шини
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигун | |
| 2000 Вт | |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





