Пила ланцюгова електрична KRAISSMANN EKS'2400 - відмінний вибір для будівництва та майстрування з дерева, заготівлі дров та догляду за деревами.
Особливості:
- Металевий зубчастий упор фіксує пилу на колоді, забезпечуючи тим самим точне розпилювання та керування пилою
- Поздовжне розташування двигуна
- Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Механічне гальмо ланцюга/захист від зворотнього удару
Комплектація:
- електрична ланцюгова пила KRAISSMANN EKS'2400
- пильний ланцюг
- пильна шина
- запасні вугільні щітки
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 406 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.33 м/сек |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴





