Автомийка KRAISSMANN 1200 HDR 90 оснащена пістолетом з подовжувачем для насадки, створеної для зручної та ефективної роботи, колесами і ручкою для зручного пересування, довгим шлангом високого тиску (8 м) і бічними тримачами форсунок і шланга.
- Сучасний З-х осьовий насос
- Поршні із загартованої нержавіючої сталі
- Система аварійної зупинки
- Вбудований термозахист
- Зручний обертовий вимикач
Комплектація:
- автомийка високого тиску
- мийний пістолет
- шланг високого тиску (8 м)
- керівництво з експлуатації
- картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна продуктивність | 330 л/год |
| Максимальний тиск | 90 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Мінімальний тиск | 60 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Класифікація | Побутової |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴





