Циркулярна пила KRAISSMANN 2400 KS 255 - надійний і зручний столярний інструмент професійного класу, призначена для швидкого та ефективного розпилу міцних пиломатеріалів. Корпус редуктора KRAISSMANN 2400 KS 255 виконаний з металу і сприяє збільшенню експлуатаційного терміну. Передбачено функції блокування ввімкнення і блокування шпинделя для безпечної заміни диска. Максимальна глибина пропилу становить 90 мм, холостий хід - 4500 об/хв, цього вистачить для отримання акуратної лінії розпилу навіть під час обробки композитних матеріалів.
Особливості:
- Збільшена глибина пропилу
- Широка опорна платформа
- Регулювання глибини пропилу і кута різу
Комплектація:
- Пила дискова KRAISSMANN 2400 KS 255
- Паралельна направляюча
- Ключ для заміни диска
- Пиляльний диск (255 мм)
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴





