Шліфувально-полірувальна машина
Циркулярна (дискова) пила
Свердлильно-граверний пристрій
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 480 Вт
- Кількість обертів: 0-10 000 об/хв
- Макс. діаметр шліфувального диску: 110 мм
- Макс. діаметр пильного диску: 152 мм
- Діаметр свердла: 0,3-10 мм
- Робочий стіл: 260х220 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 152 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴





