Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN KRAISSMANN 2000 TSi 315 - зручний і потужний інструмент для виконання роботи, що вимагає високої точності.
Особливості:
- Надійний індукційний двигун
- Паралельний і поперечний упори
- Захисний кожух із роз'ємом для під'єднання пилососа
- Регулювання положення диска
- Розширюваність робочого столу
Комплектація:
- Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN 2000 TSi 315
- Пиляльний диск по дереву (315 мм)
- Ключ для зміни диска
- Картонна упаковка
- Посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴





